Posted by on 5 września 2019

Space Group Space Group, z siedzibą w Oslo w Norwegii, niedawno ukończył Master Plan dla Lexington, nowej hali Arena, Arts and Entertainment District w Kentucky.
Pokonując 13 innych firm architektonicznych, 46 akrowy rozwój obejmie arenę koszykówki, centrum kongresowe, centrum sztuki widowiskowej, szkołę sztuki, biura, sklepy detaliczne i mieszkaniowe.
Unikalnym aspektem, który został włączony, była charakterystyczna zwartość istniejącego centrum miasta i jego bliskość do dzielnic mieszkalnych.
W celu dostosowania się do przewidywanego przyszłego wzrostu, Grupa Kosmiczna opracowała strategię, która odzwierciedla ślad istniejącej dzielnicy śródmiejskiej i wyświetla ją wzdłuż osi zgodnie z Rupp Arena.
Więcej informacji po przerwie.
+ Wizja 34 Space Group obejmuje trzy wyjątkowe dzielnice.
Historyczne centrum, The RAAED i Distillery District.
z podkreśleniem, że wszystkie można chodzić z centralnego węzła Rupp Arena.
Innym aspektem metodologii projektowania jest chęć utrzymania płynności i przyjaznego dla pieszych schematów programowania.
Obejmowałoby to kierowanie ruchu o dużej prędkości do korytarza w Centralnym Obszarze Biznesu, co z kolei zwalnia główną ulicę dla ruchu pieszego.
.
Grupa kosmiczna Zaprojektowana, aby pomieścić niezliczone możliwości, Grupa Kosmiczna przewiduje RAAED jako ramy dla przyszłego rozwoju, a nie planowany plan budynku.
Zamiast starać się przewidzieć każdą potrzebę jutra, planujemy pierwsze spodziewane kroki, a następnie opracujemy zbiór zasad, które pomogą w podejmowaniu decyzji, w miarę pojawiania się w przyszłości potrzeb.
Plan pokazuje nasze nadzieje na przyszłość dzielnicy, ale pozwala na elastyczność w opracowywaniu zaleceń programu.
.
Grupa kosmiczna Jeśli, na przykład, wymagane jest dodatkowe mieszkanie, dzielnica może zaspokoić tę potrzebę.
Jeśli zamiast tego pojawiłaby się strefa akceleratorów biznesowych lub uniwersytet rozszerzyłby się w centrum, może to stać się również możliwe bez narażania integralności planu generalnego.
Nawet jeśli miasto zdecyduje, że chciałoby utrzymać rozwój dzielnicy po pierwszej fazie, działka może nadal służyć jako rekomendowany park sportowy w nieskończoność.
Plan generalny RAAED jest wystarczająco solidny, aby zawierał wiele możliwych scenariuszy.
.
Grupa kosmiczna
[podobne: castorama zory, wylewki betonowe cennik, labijak auto lama ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama zory labijak auto lama wylewki betonowe cennik