Posted by on 3 września 2019

Dzięki uprzejmości YG Groundwork Wprowadziliśmy już z godnością do Night Club Hotel: Bubble X (2 miejsce) i Elevated Night Club (3 miejsce) zwycięskie zgłoszenia do Night Club Hotel w Hongkongu przez firmę VGH i Urbanplunger z szacunkiem.
Odsłoniliśmy teraz propozycję pierwszego miejsca, złożoną przez firmę architektoniczną YS Groundwork z siedzibą w Hongkongu.
Extremely Negative dotyczy dystansowania się od typowych rozwiązań konstrukcyjnych, które produkują mega-struktury i komercyjne wieże.
Zamiast tego zespół postanowił odwrócić strukturę, tworząc pustkę poniżej klasy, którą można zająć na wielu poziomach za pomocą programów takich jak dyskoteka na wolnym powietrzu, schronisko i klasztor.
Więcej zdjęć z tej propozycji po przerwie! + 8 Koncepcja projektu i inspiracja tego projektu pochodzi z chęci przeforsowania inkubatorów samotności .
to małe domostwa.
wyprodukowałem.
Rozwiązaniem jest stworzenie klubu nocnego, który podkreśla duchowe doświadczenie z nadziejami, że może to być lekarstwo na izolację wytwarzaną przez wysokie budynki mieszkalne i wysoce skomercjalizowane ośrodki miejskie.
Anty-wieżowiec przenosi społeczność w najbardziej nieprawdopodobne miejsce: do nocnego klubu.
Warstwy.
Budynku.
.
lub nieważne.
są ułożone.
Najwyższą warstwą, najbliżej powierzchni i najłatwiej dostępną, jest dyskoteka na świeżym powietrzu, która staje się częścią chodnika ulicy i tworzy przytulną i przyjazną przestrzeń dla przechodniów.
To sprawia, że uczestnictwo jest bardziej prawdopodobne.
Diagram 01 Następną warstwą w dół jest hostel.
również z natury środowisko społecznościowe.
co sprawia, że podróżni i odwiedzający znajdują się w centrum działalności.
Poniżej, na -200 metrach znajduje się klasztor.
duchowa i spokojna przestrzeń z dala od zgiełku miasta i zgiełku nocnego klubu.
Jest zaprogramowany jako fundament, z którego powstają schroniska i klub nocny, co jest mało prawdopodobnym połączeniem, ale nadaje duchowy sens aktywności na innych poziomach.
Wszystkie trzy warstwy struktury zapewniają poczucie wspólnoty, a kopanie w głąb ziemi prowadzi do bardziej spokojnego i duchowego miejsca, skąd przybyli.
Sekcja 01 Architekci: YS Groundwork Lokalizacja: Hong Kong, Chiny Data konkursu: 2011 Skala konkurencji: Międzynarodowa konkurencja Miejsce w konkursie: 1.
nagroda Zespół projektowy: Manfred Yuen, Chris Zhang, Dennis Lui, Kevin So, Vincci Mak, Casey Wang, Violette Chen i Tracy Qian YS Groundwork.
Opis projektu: Strona 01 Ekstremalna przyjemność żyje z ograniczeń i umiera z wolności.
Nasz projekt jest próbą rozwiązania serii pytań, które zostały sprowokowane przez brief: czy Mong Kok, oficjalnie najgęściej zanieczyszczona dzielnica czerwonych świateł na świecie, potrzebowała centrum rozrywki mega-dla dorosłych.
Jeśli chcemy zaakcentować ekstremalną i ostrą rozrywkę, jaką oferuje ta gęstość, w jaki sposób ta mega konstrukcja przypisałaby miastu lub światu.
Czy ekstremalna przyjemność prowadzi do wieży Babel.
Loneness to najwspanialsze pojazdy do poszukiwania rozrywki dla dorosłych; maleńkie domostwa, które wytworzyła nasza gęstość, są w niewątpliwych inkubatorach dla samotności.
Być może duchowe podniesienie jest jedynym i ostatecznym doświadczeniem dla przyjemności i lekarstwa na samotność.
Czy odwrócony Mong Kok; przeciwieństwo tego, co reprezentuje Mong Kok: oferuje wszystkie następujące rzeczy: spokój, miłość, pokój.
Czy duchowy wzrost byłby ostatecznym celem ekstremalnej przyjemności.
[podobne: zoohurtowo, motorwings, równanie eulera ]

Powiązane tematy z artykułem: motorwings równanie eulera zoohurtowo