Posted by on 2 września 2019

Rok 2011 był świetny dla Bloga, a wszystko dzięki Tobie.
Jeśli chodzi o ruch internetowy, w naszej sieci wzrosło do ponad 200 000 codziennych czytelników, którzy obejrzeli 350 milionów stron w 2011 roku.
Zasięg naszych mediów społecznościowych wzrósł do prawie 500 000 fanów na Facebooku, ponad 60 000 obserwujących na Twitterze i coraz większa obecność w serwisie Flickr , Instagram, Tumblr i Pinterest, wszystkie łączą się z architektami wokół naszej pasji: Architektura.
Jak już powiedzieliśmy wcześniej, Blogu to coś więcej niż liczby.
Jest uznawana za ostateczne źródło inspiracji dla tysięcy architektów na całym świecie, społeczności profesjonalistów, którzy po raz kolejny zasłużyli na nagrodę w konkursie Building of the Year.
Po dwustopniowej procedurze głosowania z ponad 65 000 głosów, nasi czytelnicy uznali w ciągu ostatniego roku najlepsze projekty z Blogu.
Od renomowanych, uznanych biur po zbliżające się młode praktyki, z jedną wspólną cechą: dobrą architekturą.
Dziękujemy wszystkim, którzy nominowali i głosowali na swoje ulubione budynki! Zwycięzcą iPada w trakcie głosowania jest Fabiola Silva.
Projekt z największą liczbą głosów, a tym samym odbiorcą drukarki HP Designjet T2300 eMFP, to Winnica Füleky firmy Építész Stúdió.
[patrz też: castorama kraków pilotów, tuliszków księgarnia, motorwings ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama kraków pilotów motorwings tuliszków księgarnia