Posted by on 1 września 2019

Śledzimy rosnącą popularność CLOG, zaczynając od ich inauguracyjnego tematu na BIG i ich drugiego numeru na Apple, który wyróżnił Jobs.
Apple Campus 2 w Cupertino firmy Foster + Partners.
Ta najnowsza publikacja architektoniczna ma na celu spowolnienie tempa rozpowszechniania informacji o architekturze, umożliwiając ludziom zatrzymanie się i zaabsorbowanie przedstawionymi projektami i pomysłami oraz omówienie omawianych tematów.
W przypadku Apple wydanego przez CLOG, publikacja obejmowała ponad 50 międzynarodowych interdyscyplinarnych autorów i omawianych tematów od wywiadu z jednym z trzech założycieli firmy Apple Computer, Ronalda Wayne a, po artykuły o innowacyjnej technice szklarskiej i krytyce projektu.
.
Po dużym sukcesie obu problemów, CLOG przygotowuje się do następnego wydania i woła o przesłanie o renderingu.
W tym celu zespół zajmie się perswazyjną siłą renderowania i ich ważną, a być może dominującą rolą w prezentacjach projektu.
Więcej o CLOGu po przerwie.
CLOG wyjaśnia: Podczas gdy te wizualizacje architektoniczne z pewnością nie są niczym nowym, postępy w oprogramowaniu i sprzęcie umożliwiły tworzenie wizualizacji szybciej i bardziej realistycznie niż kiedykolwiek wcześniej.
Jest to zarówno szansa, jak i wyzwanie.
Z jednej strony koncepcje projektowe mogą być testowane i przenoszone z niespotykanym dotąd poziomem dokładności wizualnej.
I odwrotnie, czy poprzez pominięcie, ekstremalną dramatyzację, czy nawet celowe fałszerstwo, architekci mają teraz możliwość realistycznego przedstawienia niemożliwego.
Co więcej, zarówno klienci, jak i publiczność zaczynają oczekiwać fotorealistycznych obrazów nawet na najwcześniejszych etapach projektu, kiedy ma się na myśli realizm.
często może przeczyć zasadniczo spekulatywnemu charakterowi projektu.
Biorąc pod uwagę znaczenie tych obrazów w pośredniczeniu między architektami a ludźmi, którym ostatecznie służą, CLOG będzie krytycznie oceniać stan renderowania.
[więcej w: tuliszków księgarnia, motorwings, farida skawina ]

Powiązane tematy z artykułem: farida skawina motorwings tuliszków księgarnia